post

Оригінальні підшипники SKF, огляд, характерні особливості, ознаки підробки, де купити оригінал.

Про підшипники SKF.

Підшипники SKF, користуються великою популярністю в Україні (докладніше про SKF). Висока ціна підшипника компенсується його відмінною якістю. Саме СКФ найчастіше і підроблюють. Нашим підприємством проведено порівняльний аналіз двох підшипників 6203, це: оригінальний SKF Італія (можна купити у нас) і абсолютно неоригінальний SKF Франція (підробка).

Упаковка.

6203 skf оригинал6203 как выглядит упаковка180203 SKF

Як бачите упаковка підшипників практично ідентична, більш того я б сказав штрих код на підробці завдано акуратніше ніж на оригіналі …))

Всередині коробочки знаходиться підшипник запаяний в поліетилен. Напевно можна сказати, що у Італійського більш акуратна упаковка, але якби я не розглядав їх разом ніколи не придилив цьому уваги.

6205 оригинал SKF

Є два моменти:

1) якщо пробити штрихкод підробки в інтернеті, то можна побачити, що він відповідає іншому підшипника.

2) у SKF не існує в виробництві підшипника 6203 2RS1, а є тільки 6203 2RSH. (Але це може бути застосовано тільки до підшипника даної серії!)

Вердикт: по упаковці відрізнити оригінал SKF від підробки практично не можливо.

Огляд зовнішнього вигляду підшипників.

Відразу можу відзначити чудову якість виконання підробки підшипника. Шрифт чіткий і акуратний, є звичайно претензії до букви «K» в SKF, в іншому ж все супер. На окрему увагу заслуговує ущільнення, він якісно зроблений, без розводів.

контрафакт

DSC02451

А ось фаска кілець на підробці (фаска – скіс на кільці для зручності монтажу) має яскраво виражений чорний колір. Немає такі фаски звичайно існують (наприклад як на підшипниках VBF), але як ви зможете побачити, на оригіналі такої фаски немає.

А ось фото оригінального підшипника:

6204 оригинал SKF

6206 SKF

Знову не можу відзначити, що на цьому SKF шрифт не такий чіткий як на контрафакт …))))

На оригінальному пильовику ледь помітні цифри. Не можу сказати, що вони позначають, але точно можу сказати, що навіть на самому оригінальному підшипнику може бути абсолютно чорне ущільнення.

До речі багато хто шукає гаряче штампування на кільцях як ознаку оригінальності, але на сьогодні все частіше виробник маркує звичайним лазерним маркуванням. Для заводу це дешевше, простіше і універсальніше.

Вердикт: дуже темна фаска і відсутність будь-якої маркування ущільнення умовно можна вважати ознакою підробки, проте дані ознаки занадто несуттєві що б на підставі їх робити висновок про оригінальність. Таким чином, за зовнішнім виглядом контрафакт SKF визначити практично неможливо.

Відкриття підшипників.

При відкритті, нарешті виявилися суттєві відмінності. (Увага, відкривати можна тільки підшипники з прогумованим ущільненням і дуже акуратно!)

Фото “неоригінального” підшипника SKF:

6203 вскрытие кольца

Фото настоящего SKF:

6207 SKF

DSC02472

1) Якщо на підробці ущільнення від`єднались легко, то на оригіналі дуже «туго».  Як видно з фото, ущільнення оригінального підшипника більш якісно зроблено.

2) Мастило китайці пошкодували ..))) Мастило в підшипнику має бути строго вивірена кількість, ні більше і не менше, тому що при роботі зайва кількість може видавлювати ущільнення, однак тут його явно менше, ніж передбачалося.

3) Сепаратор. В оригінальному підшипнику SKF не видно заклепок сепаратора. Круто зроблено. Не можу сказати точно ставитися це до всіх SKF, але в даному випадку дві половинки сепаратора явно скріплені іншим способом.

Вердикт: якщо відкрити підшипник SKF, то напевно можливо відрізнити підробку від оригіналу. Але по-перше потрібно володіти спеціальними навичками, щоб не пошкодити його захисне кільце, а по-друге вам його все одно доведеться купити.

Замість післямови про підробку SKF:

Проведені спостереження показали, що відрізнити підробку від оригіналу навіть досвідченому фахівцю практично НЕМОЖЛИВО !!! Рівень виготовлення дуже високий. Але напевно якість стали кілець і тіл кочення підшипника залишаються бажати кращого. А це мабуть найважливіша характеристика довговічності роботи підшипників.

Що ж робити? Все просто! Купуйте у перевіреного продавця. Ми продаємо тільки оригінальні підшипники провідних виробників SKF SNR, FAG, KOYO, NSK, NACHI і ін.!  Просто зателефонуйте за телефоном: (096) -213-14-00 або (099) -173-60-55 або заходьте в інтернет-магазин.

Ми завжди online в месcнджерах  всегда онлайн: +38(067)8307198. Пишіть по будь якому питаню!