Що Ви шукаєте?

ЗАВОДИ

Наші переваги:

Великий склад

Великий склад

  • Підшипники різних типів і розмірів на складі в Запоріжжі

  • Можливість підбору підшипників по параметрам

Оригінальна продукція

Оригінальна продукція

  • Доставка оригінальної продукції - наша принципова позиція.

  • Працюємо з заводами-виробниками і тільки авторизованими дистриб'юторами

Досвід роботи - більше 20 років

Досвід роботи - більше 20 років

  • Підприємство утворено в 1998 р.

  • Основний вид діяльності - поставка підшипників і комплектуючих.

Роздріб

Роздріб

  • Ми цінуємо кожного клієнта.

  • Роздрібний відділ відвантажує від 1 одиниці продукції

Інжиніринг

Інжиніринг

  • Кваліфікована допомога технічного відділу при підборі і монтажі комплектуючих для забезпечення процесу виробництва.

Ціна

Ціна

  • Справедливе ціноутворення за рахунок великооптової закупівлі і правильної логістики.

Купити підшипники в Україні!

У нас Ви можете купити підшипники самих різних типів, конструктивних особливостей і найменувань та за найкращою ціною. Так само можемо запропонувати стопорні кільця, армовані манжети (сальники), гідравлічні і пневматичні манжети, клинові, поліклинові і зубчасті ремені, роликові ланцюги, різні види мастил в різних цінових діапазонах. Ми не просто здійснюємо продаж підшипникової і суміжної продукції, але і надаємо всебічну консультацію при виборі, підборі, покупці, монтажі та експлуатації підшипників. Багаторічний досвід роботи в сфері реалізації підшипників допоміг нам сформувати істотний багаж знань, яким ми з радістю поділимося з Вами.

В наявності, на складі в Запоріжжі – завжди широкий асортимент підшипникової продукції.

Ви можете у нас купити підшипники будь-яких найменувань і типів: кулькові і роликові, однорядні і дворядні, радіальні, упорні та радіально-упорні, циліндричні, конічні і сферичні, корпусні та інші.

Ми пропонуємо підшипники:

– електротехнічного призначення (підвищений клас точності і збільшений радіальний зазор),

– для сільгосптехніки (пристосовані для важких умов безперебійної роботи),

– автомобільні (з певними конструктивними особливостями, розробленими заводами-виробниками підшипників та авто-, моторобудівними заводами),

– верстатні (прецизійні підшипники надвисокого класу точності виготовлення для шпиндельних вузлів з високою частотою і точністю обертання),

– спеціальні підшипники (з конкретними експлуатаційними вимогами: з сепараторами і кільцями з нержавіючої сталі, латуні і різних полімерних сплавів, з керамічними тілами кочення), а також підшипники на скейт-борди, самокати, велосипеди, мотоцикли та візки.

Ми допоможемо Вам розібратися і підібрати підшипники від 2,5 мм до 1 метра в діаметрі, вагою від 0,2 грам до 4,0 тонн.

Ціна на підшипник найчастіше залежить від виробника, класу точності і складності вузла. Ми не дозволимо Вам переплачувати за непотрібний клас точності або розкручений бренд підшипників. Ми запропонуємо Вам варіант підшипника який відповідає всім Вашим побажанням за оптимальною вартістю.

На складі і під замовлення у нас, Ви можете купити підшипники вітчизняного виробництва (Харківський підшипниковий завод – ХАРП, Луцький підшипниковий завод – SKF UA), а також багатьох виробників ближнього (VBF, BBC-R, ЕПК, МПЗ, КПК, СПЗ, 6 ГПЗ, 10-ГПЗ і ін.) і далекого зарубіжжя (SKF, FAG, INA, KOYO, NSK, NTN, SNR, CX, FLT та інші).

Наша команда дорожить довірою наших клієнтів, тому всі підшипники у нас тільки оригінальні, вибірково перевіряються в лабораторії, і навіть китайські підшипники з нормальним зазором, нульовим класом точності виготовлення і твердістю кілець від 58 до 62 одиниць.

Купити підшипники в Запоріжжі ви можете з 8-00 до 17-00 звернувшись в магазин підшипників Технополіс, де Вам швидко і без проблем скомплектують і відвантажать підшипники. Крім цього ми кілька разів в день здійснюємо відвантаження в усі міста України доступними перевізниками.

Миттєва консультація будь-якими доступними засобами зв’язку зазначеними на сайті.

Купити підшипник за найкращою ціною – це просто! Звертайтесь до професіоналів!