У ТОВ “Технополіс” завжди в наявності на складі підшипники провідних заводів виробників!

Ви завжди можете купити у нас підшипники провідних брендів по відмінною ціною. Серед них:

SKF_1 - копия

SKF це найвідоміша Шведська компанія-виробник підшипників. Бренд №1 в світі з продажу підшипникової продукції. Всесвітнє визнання провідних машинобудівних компаній. Преміум виробник.

Перейти в каталог >>

maxresdefault - копияKOYO це японський виробник підшипників зі світовим ім’ям! Інновації в області розробки підшипників для автомобільної промисловості, сільського господарства і машинобудування.

Перейти в каталог >>

snr_3SNR Group – найстарший французький розробник і виробник підшипників і мехатроніки для автомобілебудування, аерокосмонавтики, промисловості та залізничного транспорту. Постачальник підшипників No. 1 для автомобілебудування в Європі. Річний оборот компанії 4 млд. доларів США.

Перейти в каталог >>

NSKNSK – широко поширені підшипники японського виробництва. Завод зарекомендував себе, як надійний виробник підшипників, заслуживши завдяки цьому популярність у всьому світі. Цінова категорія даних підшипників вище середньої, однак вони дешевші ніж, наприклад, такі марки як FAG, KOYO, SKF.

Перейти в каталог >>

NACHI – відмінна японська якість за доступною ціною. Даний бренд не такий відомий як NSK або KOYO, тому має більш низьку ціну, проте за якістю підшипникової продукції нічим не поступається їм. Професіонали вибирають NACHI. Ви завжди можете купити NACHI в Технополіс.

Перейти в каталог >>

Schaeffler Technologies AG & Co. KG, також відома як Schaeffler Group, є виробником підшипників кочення для автомобільного, аерокосмічного і промислового застосування. Основні бренди це INA, FAG і LuK. Заснована в 1946 р в Німеччині. Займає третє місце в світі за обсягами виготовлення підшипників.

Fersa це багатонаціональна іспанська компанія, яка спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві і дистрибуції комплексних рішень в сфері високоякісних підшипників, і яка володіє більш ніж 50-річним досвідом в даній галузі. Завдяки великим інвестиціям в інновації і технології, компанії Fersa вдалося стати одним з брендів – еталонів якості своєї продукції якої довіряє навіть Mercedes.

подшипники CXCX – Підшипники CX є частиною торгової марки компанії Complex – одного з найбільших польських виробників автозапчастин. На заводі виробляються якісні підшипники які поставляються не тільки внутрішній, а й зовнішній ринок які охоплюють всі галузі від автомобільних до промислових.

VpzВологодський підшипниковий завод – одне з найбільших підприємств російської підшипникової промисловості, лідер по виробництву підшипників всіх конструктивних груп, в тому числі лідер виробництва шарикопідшипників.

EPK_logo

ЕПК – найбільший виробник підшипників в СНД – випускає підшипники для всіх галузей машинобудування. З складу групи входять кілька підшипникових заводів, «флагманом» яких є Волзький підшипниковий завод.

harpХАРП – лідируючий в Україні завод з виробництва підшипників для підприємств сільськогосподарського машинобудування, а також один з провідних постачальників компаній транспортного машинобудування і залізничної галузі.
spzСамарський підшипниковий завод – один з найбільших виробників конічних, циліндричних і сферичних роликових підшипників.
Минский подшипниковый заводМінський підшипниковий завод найбільш відомий і великий виробник підшипників в Білорусії. Це сучасне, високотехнологічне, машинобудівне підприємство. Сьогодні ВАТ “МПЗ” – входить в десятку найбільших підприємств Республіки Білорусь і є одним з провідних виробників підшипників в Східній Європі і СНД.

і багатьох інших.

До речі ми завжди online в месcенджерах  всегда онлайн: +38(067)8307198. Пишіть по будь-якому питанню! До речі якщо хочете отримати попередньо фото – це теж можливо!

Назад >>