Роликові підшипники

Ролікові радіальні підшипники у світі
Де купити роликові підшипники?
У сучасному світі роль підшипникової продукції складно недооцінити. Особливу роль відіграють роликові підшипники. У порівнянні з кульковими підшипниками вони відрізняються підвищеною вантажопідйомністю за рахунок більшої площі зіткнення тіл кочення (роликів) з доріжкою кочення. Але через це існує й зворотний бік медалі: роликові підшипники можуть витримувати набагато меншу швидкість обертання.

Види роликових підшипників
Таким чином, доцільно вибирати роликові підшипники, коли йдеться про великі навантаження і відносно невелику швидкість обертання. До того ж, на даний час існує безліч різних видів і типів роликових підшипників: з різними діаметрами, однорядні і дворядні, циліндричні і конічні, з прямими і сферичними роликами, радіальні і завзяті, радіально – завзяті, самовстановлюються і так далі тощо .
Застосування роликових підшипників дуже різноманітна. Від кранів та підйомних механізмів до коробок та маточок автомобілів. Широке використання роликові підшипники отримали в металургійній, хімічній, гірничодобувній промисловості, машинобудуванні, авіабудуванні, залізничному транспорті, сільському господарстві та багатьох інших галузях.

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Завод виробник

Пошук