Історія ТОВ «Технополіс».

Ми маємо більш ніж 20-річний досвід у продажах підшипників. Наша компанія зарекомендувала себе як надійний та відповідальний постачальник підшипників по всій Україні. В наявності на складі Технополіс завжди є широкий асортимент підшипникової продукції будь-яких найменувань.

Переваги роботи з нами:купити підшипники в Запоріжжі

  • Ми є офіційними представниками Вологодського підшипникового заводу
  • Лояльна цінова політика і знижки для постійних клієнтів
  • Експрес-поставка відсутніх на складі підшипників
  • Ви можете купити підшипники в Запоріжжі і замовити поставку їх в будь-яку точку України

100 якісні підшипники в ЗапоріжжіСьогодні, ринок переповнений китайської контрафактної низькоякісної продукцією. Підшипники часто не відповідає необхідним нормам по металу, не дотримуються допуски і класи точності. При цьому візуально дані підшипники практично не відрізняються від оригіналу. У Технополіс Ви гарантовано отримаєте тільки оригінальні підшипники від виробника забезпечені відповідним паспортом або сертифікатом.

Дружна команда спеціалістів, суворе виконання взятих на себе зобов’язань, великий досвід роботи в даній сфері, готовність не тільки надати консультацію при підборі потрібного підшипника, а й спільно з клієнтом знайти вихід з важкої ситуації – все це дозволило нам заслужити довіру багатьох підприємств, як в Запорізькій області, так і в інших областях України.

Ми знайдемо і допоможемо вам придбати будь-який підшипник від автомобільної промисловості!

Напишіть нам через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте нам. Ми з нетерпінням чекаємо роботи з вами!

Назад >>