Мініатюрні підшипники

Мініатюрні підшипники, що це?
Мініатюрні підшипники – це невеликі підшипники, які використовуються в дуже малих механізмах, де простір обмежений або вага є фактором, який потрібно враховувати. Зазвичай ці підшипники мають зовнішній діаметр менше 20 мм і внутрішній діаметр менше 10 мм, а їх товщина зазвичай менше 6 мм. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як сталь, нержавіюча сталь, кераміка.

Де використовуються мініатюрні підшипники?
Мініатюрні підшипники використовуються в різних пристроях, таких як мікромотори, комп’ютерні жорсткі диски, різноманітні медичні прилади, стоматологічне обладнання, електронні пристрої, 3D принтери, апаратний манікюр, та багато іншого. Вони забезпечують ефективну підтримку обертального руху та зменшують тертя, що дозволяє механізмам працювати з меншими витратами енергії та підвищує їх продуктивність та тривалість роботи.

Виробники мініатюрних підшипників
Ми пропонуємо розглянути EZO (Японія) та SMB (Великобританія). Ці заводи зосереджені на виробництві саме мініатюрних підшипників.
Компанія EZO, була заснована в 1969 році в Японії та стала провідним виробником мініатюрних кулькових підшипників з високою точністю і якості
SMB входить до групи компаній EZO. Виробничі потужності знаходяться у Великій Британії.

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Завод виробник

Пошук