Акция!

Аерозольне мастило для зубчастих коліс AVIATAC BB 22 FLUID (0,5 kg)

335.00 грн

Немає в наявності

Опис

Аерозольне мастило для зубчастих коліс AVIATAC BB 22 FLUID (0,5 kg).

Застосування мастила AVIATAC BB 22 FLUID:

Високопродуктивна аерозольне мастило для зубчастих коліс застосовується для змащення та консервації відкритих зубчастих передач, зубчастих вінців, зубчастих рейок, ланцюгів і ланцюгових зірочок, а також для зовнішнього мастила дротяних тросів (у тому числі застосовуваних під водою – утворюється мастильна плівка і плівка ковзання не вступає в реакцію з морською водою).

Опис мастила AVIATAC BB 22 FLUID:

Містить розчинники спеціальний мастильний засіб з твердими мастильними речовинами (коллодіальний графіт). Перед нанесенням слід очистити частини механізмів для швидкого уворювання міцної мастильної плівки. Після нанесення розчинник випаровується. Зубчасті колеса, дротові троси, ланцюги і т.п. можна використовувати тільки після випаровування розчинника.
Мастильна плівка, що залишилася,  міцно тримається, вона суха, міцна, в т.ч., при згинанні. Плівка ковзання не притягає бруд і пил, в т.ч., металевий.
Крім цього, плівка захищає від корозії і зносу, зменшує шуми. Завдяки тому, що тверда мастильна речовина забезпечує створення відповідного плівкового покриття, стає можливим значне збільшення звичайних інтервалів мастила. Розпорошувати мастило слід економно і рівномірно. Додавати мастило слід лише після того, як на металевій поверхні з’являться голі місця.

Температура застосування мастила AVIATAC BB 22 FLUID: від – 20 С до + 150 ° С

Стійка тверда мастильна плівка зберігається до приблизно 300 С

При замовленні від 5 штук оптом, Ви можете купити аерозольне мастило AVIATAC BB 22 FLUID зі знижкою. Ціна встановлюється окремо!

Характеристики

Температура застосування max °C

Температура застосування min °C

Виробник

Країна виробництва

Вага, кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Аерозольне мастило для зубчастих коліс AVIATAC BB 22 FLUID (0,5 kg)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Аналоги