Акція!

Аерозольне мастило для зубчастих коліс AVIATAC BB 22 FLUID (0,5 kg)

335.00 грн

Опис

Аерозольне мастило для зубчастих коліс AVIATAC BB 22 FLUID (0,5 kg).

Застосування мастила AVIATAC BB 22 FLUID:

Високопродуктивна аерозольне мастило для зубчастих коліс застосовується для змащення та консервації відкритих зубчастих передач, зубчастих вінців, зубчастих рейок, ланцюгів і ланцюгових зірочок, а також для зовнішнього мастила дротяних тросів (у тому числі застосовуваних під водою – утворюється мастильна плівка і плівка ковзання не вступає в реакцію з морською водою).

Опис мастила AVIATAC BB 22 FLUID:

Містить розчинники спеціальний мастильний засіб з твердими мастильними речовинами (коллодіальний графіт). Перед нанесенням слід очистити частини механізмів для швидкого уворювання міцної мастильної плівки. Після нанесення розчинник випаровується. Зубчасті колеса, дротові троси, ланцюги і т.п. можна використовувати тільки після випаровування розчинника.
Мастильна плівка, що залишилася,  міцно тримається, вона суха, міцна, в т.ч., при згинанні. Плівка ковзання не притягає бруд і пил, в т.ч., металевий.
Крім цього, плівка захищає від корозії і зносу, зменшує шуми. Завдяки тому, що тверда мастильна речовина забезпечує створення відповідного плівкового покриття, стає можливим значне збільшення звичайних інтервалів мастила. Розпорошувати мастило слід економно і рівномірно. Додавати мастило слід лише після того, як на металевій поверхні з’являться голі місця.

Температура застосування мастила AVIATAC BB 22 FLUID: від – 20 С до + 150 ° С

Стійка тверда мастильна плівка зберігається до приблизно 300 С

При замовленні від 5 штук оптом, Ви можете купити аерозольне мастило AVIATAC BB 22 FLUID зі знижкою. Ціна встановлюється окремо!

Характеристики

Температура застосування max °C

Температура застосування min °C

Виробник

Країна виробництва

Вага, кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Аерозольне мастило для зубчастих коліс AVIATAC BB 22 FLUID (0,5 kg)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Аналоги