BBC-R

Купити підшипники BBC в Україні.
З чого все починалося в BBC?
У прибалтійському регіоні, а саме в Латвії, розпочато промислове виготовлення підшипників компанією Baltic Bearing Company (BBC). Компанією було реалізовано завдання по організації в Ризі виробництва. BBC стала унікальною в прибалтійському регіоні компанією, яка створила сучасний завод, який виготовляє підшипникову продукцію в Євросоюзі, під брендами BBC і BBC-R, і виробничою потужністю до 11 мільйонів шт. підшипників різних типорозмірів. У компанії працюють 300 висококласних фахівців, інженерів і технологів.

Про завод BBC у даний час.
Завдяки сучасному обладнанню, новітньої технології, суворого технологічного контролю, підшипники мають дуже високу надійність і точність, необхідні будь-якому пристрою з рухомими або обертовими деталями, від техніки в побуті до автомобілів і електропоїздів.
 Вибір споруди заводу в Ризі був обґрунтований тим, що на сході Європи підшипникові заводи були відсутні, і якісна продукція BBC наповнила її, і зараз з успіхом суперничає з аналогічними виробниками підшипників з Чехії, Словаччини, Словенії і Польщі.
Рішенням інвесторів було дебютувати з нуля, а саме не купувати і не вдосконалювати наявний завод, а спроектувати і побудувати новий завод з передовими лабораторіями, закупити передове на сьогоднішній день виробниче обладнання у європейських, азіатських і американських виробників.
При цьому, все обладнання: машини, перевірочні стенди, устаткування були оснащені так, щоб виконувати як сучасні виробничі завдання по виготовленню підшипникової продукції, але і для збереження конкурентоспроможності на ринку в майбутньому. Сьогодні BBC – це одна з наймолодших і новітня компанія з виготовлення підшипників в Євросоюзі.

Про підшипники BBC-R
Товарообіг підшипникової продукції компанії зростає вже другий рік, що свідчить про якість та конкурентоспроможність випущених підшипників.
Завод виготовляє сферичні, конічні, кулькові, циліндричні підшипники і шарніри з різними технічними характеристиками, як для приладів, верстатів і машин в багатьох областях промисловості, так і для авто-машинобудування, залізничного транспорту, металургії, для сільського господарства, для нафтопереробних заводів, в енергетиці, для побутової техніки і ін.
Компанія має одну з найсучасніших лабораторій в Європі, де розробляються нові продукти, виробляються досвідчені зразки, і проводяться випробування готових підшипників і шарнірів. Всі виробничі процеси, обладнання та лабораторії проходять сертифікацію згідно відповідності правилам ЄС.
Точність виготовлення складових елементів підшипника є основним показником підшипника, що визначає його надійність і довговічність. ВВС виготовляє підшипники не нижче 6 класу точності.
Виробнича процедура виготовлення підшипника гранично автоматизована, вироби проходять трирівневу систему контролю: спочатку робиться оцінка властивостей одержуваних заготовок і матеріалів, йде перевірка окремих компонентів підшипників в процесі виробництва і, нарешті, готовий виріб тестується на стенді.

Географія BBC
BBC має намір розширюватися: планується другий етап – подвоєння потужностей заводу. Продукція ВВС встигла показати свою надійність в країнах Євросоюзу і твердо просувається на ринки Центральної Європи. Компанія має потенціал для конкуренції і заняття нових ринків.
Кому підійдуть підшипники BBC-R.
Підшипники BBC відмінно підійдуть для вузлів середньої відповідальності, в сільському господарстві і на виробництві. Підшипники знаходяться в середньому ціновому діапазоні і ціна на підшипники відповідає аналогічним заводам Польщі, Чехії.
Купити підшипники BBC на сайті в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам!

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук