NACHI

Підшипники NACHI купити в Україні.

Екскурс в історію NACHI.

Компанія NACHI була заснована в 1928 р і займалася виготовленням прецизійних ріжучих інструментів. У 1939 р була відкрита лінія по виробництву підшипників. У 70-х роках почалася світова інтеграція, відкриті заводи в Америці, Бразилії, Іспанії. Сьогодні це компанія, яка виробляє якісні підшипники по всьому світу.

Про підшипниках NACHI (Японія).

Підшипники NACHI це підшипники – не поступаються за якістю гігантам японського підшіпникобудування KOYO і NSK, але безумовно – менш відомі. Проте, підшипники NACHI поступово збільшують свою частку на ринку, завдяки фірмовому стилю, високій якості і відносно низькою ціною. Фірмовий стиль NACHI окрема тема, візуально його можна відрізнити від будь-якого іншого підшипника завдяки яскравому, частіше помаранчевого кольору пильовика.

Підробка NACHI практично не зустрічається в Україні. Але все-таки рекомендуємо акуратно ставиться до вибору постачальника.

Ціна підшипників NACHI.

Підшипники NACHI за ціною знаходяться знизу преміум сегменту (до якого вони безумовно відносяться). Його ціна нижче, ніж наприклад KOYO і тим більше SKF за рахунок меншої популярності бренду.

Географія NACHI.

Заводи NACHI розташовані в Японії, Америці, Китаї та Європі. Всього налічується 55 різних технологічних підприємств по всьому світу. В Україні найчастіше представлені підшипники японського виробництва.

Кому підійдуть підшипники NACHI.

При високих вимогах до надійності підшипника і невеликому бюджеті. Ремонтних майстерень і СТО.

Купити підшипники Nachi на сайті в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам!

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук