NSK

Підшипники NSK купити в Україні.
Трохи історії NSK.
У 1916 р був створений перший в Японії і один з перших в світі – завод з виробництва підшипників. За минуле століття компанія активно розвивала свою присутність на світовій арені. У 60-х роках компанія відкрила перші представництва в Америці та Європі. У 1990 р. NSK придбає британську групу компаній RHP провідного лідера виробництва підшипників в Великобританії. Інтеграція і об’єднання ресурсів дало потужний поштовх до розвитку і інноваційним розробкам в підшипникової галузі.

Про підшипники NSK (Японія).
NSK-RHP є постачальником підшипників Nissan, Toyota, Volkswagen і багатьох інших. Підшипників NSK довіряє Bosch.
Компанія є лідером у виробництві прецизійних і мініатюрних підшипників. Крім того каталоги NSK представлені різними високотехнологічними рішеннями, наприклад: надшвидкісні шпиндельні підшипники, серія Aqua Bearings – підшипники для роботи в воді, наддовговічні підшипники для трансмісій.
В Україні підшипники NSK заслужили частіше позитивні відгуки. Негатив з приводу NSK виникає в зв’язку з використанням підробок, яких досить багато. Найчастіше це підшипники генератора, маточини, кондиціонера. Крім того підшипники NSK застосовують в промисловості і важкому машинобудуванні.

Ціна підшипників NSK.
Підшипники NSK знаходяться в верхньому ціновому сегменті, на рівні KOYO, але нижче ніж FAG або SKF. NSK досить часто підробляють, тому в Україні рекомендуємо купувати підшипники тільки у перевірених дистриб’юторів, наприклад у нас.

Географія NSK.
NSK міжнародна компанія і її заводи розташовані в Японії, Польщі, Великобританії, Чехії (27 заводів по всьому світу). В Україні підшипники NSK невеликих діаметрів частіше представлені Польщею, промислова група Японією.
Купити підшипники NSK в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам!

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук