SKF

Купити підшипники SKF в Україні.
З чого все починалося в SKF?
SKF була заснована в 1907 р в Швеції. Сьогодні – це 111 заводів в 27 країнах світу (в тому числі і в Україні). За більш ніж 100 років розвитку, SKF внесли колосальний внесок у розробку і розвиток підшипникової галузі, створили автомобіль Volvo і посіли перше почесне місце за обсягами продажів в світі.

Про підшипники SKF.
Підшипники SKF це підшипники найвищої якості. Тому запчастинах SKF довіряють Audi, Mitsubishi, Volkswagen, Honda, Ford, BMW і безліч інших. Крім того, каталоги SKF покривають 96% всіх існуючих типорозмірів підшипників.
Підробка SKF – дуже популярна в Україні. Тому будьте обережні у виборі продавця. (Почитайте також: як відрізнити підробку SKF).

Ціна підшипників SKF.
Підшипники SKF знаходяться у вищому ціновому сегменті. Багато в чому, ціна SKF сформована не тільки високою якістю продукції, але і популярністю бренду. Тому, якщо є обмеження по бюджету – можливо, варто розглянути більш лояльного виробника. Відгуки про SKF – тільки позитивні.

Географія SKF.
Заводи SKF розташовані по всьому світу. В Україні, якщо говорити про стандартні типорозміри, це найчастіше Франція, Італія і Болгарія. Варто зазначити, що корпорація SKF позиціонує себе як виробник підшипників еталонної якості в незалежності від місця їх виробництва (будь то Румунія або Австрія).

Кому підійдуть підшипники SKF.
У дуже відповідальні вузли і агрегати. Тому, хто шукає без компромісу – найкращу якість запчастин.
Купити підшипники SKF на сайті в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам!

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук