SMB

Підшипники SMB купити в Україні.

Трохи історії.

SMB це один з основних виробників мініатюрних підшипників в світі. Вже багато років компанія виробляє мініатюрні сталеві підшипники, в тому числі підшипники з нержавіючої сталі. Крім того SMB випускає керамічні підшипники з різних полімерних матеріалів. Спеціалізується на антикорозійних підшипниках.

Про підшипниках SMB.

SMB входить в групу компаній Sapporo Precision Японія і є агентом заводу EZO Японія. Виробничі потужності знаходяться у Великобританії. Компанія пропонує сучасні рішення в виробництві мініподшіпніков отриманих від Японського концерну.

Підшипники SMB обмежені в розмірах внутрішнім діаметром 50 мм. Зате, що стосується мініатюрних підшипників – то SMB випускає практично всі типорозміри, включаючи підшипники з буртами.

Підшипники SMB- ціна.

Підшипники SMB знаходяться в середньому ціновому діапазоні і коштують дешевше, ніж EZO або NSK. Потрібно враховувати, що такі флагмани як SKF або SNR практично не випускають мікропідшипники, тому компанія SMB міцно зайняла свою нішу.

Географія SMB.

SMB виробляється у Великобританії.

Кому підійдуть підшипники SMB?

Підшипники SMB підійдуть при обмеженому бюджеті. Вони займають середній сегмент  за ціною,  і не поступаються багатьом виробникам за якістю.

Купити підшипники SMB в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам!

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук