KOYO

Підшипники KOYO купити в Україні.

Трохи історії KOYO.

KOYO це провідний виробник підшипників в Японії. Створена в 1921 р. компанія KOYO SEIKO за багато років, стала провідним виробником підшипників японської промисловості. Злиття в 2006 р з Toyoda Machine works, Ltd., і створення JTEKT Corporation дозволило посилити свої позиції на міжнародній арені.

Про підшипники KOYO (Японія).

JTEKT Corporation – офіційний постачальник запчастин до автомобілів TOYOTA. Пропонує сучасні рішення в авіабудуванні, сільському господарстві, машинобудуванні. Разом з NSK і NACHI є гідними конкурентами Європейських виробників.

В Україні підшипники KOYO заслужили схвальні відгуки у автомобілістів (підшипник маточини, генератора, КПП). Хоча, KOYO виробляє в тому числі підшипники великих промислових розмірів. Каталог KOYO нараховує кілька тисяч типорозмірів.

Підшипники KOYO – ціна.

Підшипники KOYO знаходяться в верхньому ціновому сегменті, але нижче ніж наприклад SKF або FAG. Підробка койо не рідкість в Україні, тому рекомендуємо купувати підшипники тільки у перевірених дистриб’юторів.

Географія KOYO.

KOYO міжконтинентальна компанія і її заводи розташовані в Японії, Німеччині, Чехії, Нідерландах, Великобританії (18 заводів в 7 країнах).

Кому підійдуть підшипники KOYO?

Власникам японських авто, цінителям “Японського економічного дива”.

Купити підшипники KOYO в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам!

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук