SNR

Купити підшипники SNR в Україні.
Історії створення компанії SNR.
Створений в 1946 році у Франції підшипниковий завод SNR, після об’єднання в 2007 році з Японськими NTN Corporation перетворився в міжнародну корпорацію, яка займає почесне друге місце в світі по виробництву підшипників.
NTN-SNR належить величезна кількість патентів на різні інноваційні винаходи, в тому числі і знаменита технологія: маточина з магнітною стрічкою, сьогодні застосовується практично усіма автовиробниками.

Про підшипники SNR.
60% всіх вироблених запчастин йдуть на конвеєр автовиробників. Це Fiat, Citroen, Mercedes, Peugeot, Nissan. У сільському господарстві це John Deere, Kunf. У авіапромисловості це Boeing і Airbus. Також SNR-NTN бере участь в космічних розробках – підшипники для важкого ракетоносія Ariane 5. Відсоток браку підшипників SNR становить не більше ніж 4 на 1 млн.
Підробка SNR не так часто зустрічається в Україні, але все одно, рекомендуємо купувати оригінал у офіційних дистриб’юторів.

Ціна підшипників SNR.
Підшипники SNR знаходяться в верхньому ціновому сегменті, але на 15-20% нижче, ніж наприклад FAG або SKF. Пов’язано це скоріше з політикою ціноутворення в компанії, ніж з питаннями якості. Відгуки на SNR – позитивні.

Географія SNR-NTN.
SNR-NTN це величезна міжнародна корпорація яка налічує 67 підприємств по всьому світу. В Україні – найбільш часто зустрічається країна виробник Франція.

Кому підійдуть підшипники SNR.
Власникам європейських авто, аграріям і сільгоспвиробникам, які бажають купити підшипники з першої трійки, при обмеженому бюджеті.
Купити підшипники на сайті в Технополісі дуже просто. Ми знаємо про підшипники все і хочемо розповісти Вам.

Фільтр по товарах

Внутр. діаметр, мм

Зовнішній діаметр, мм

Ширина, мм

Пошук